Prvi teden v oktobru je vsako leto posvečen otrokom. Pod okriljem Zveze prijateljev mladine Slovenije smo v času Tedna otroka tudi na naši šoli sledili osrednji letošnji temi Skupaj se imamo dobro. Učiteljice smo  za učence 4. in 5. razredov, ki so vključeni v podaljšano bivanje, pripravile različne dejavnosti za krepitev prijateljskih vezi in spodbujanje medsebojnega sodelovanja. V času, ki je v podaljšanem bivanju namenjen sprostitvi, smo z učenci po oddelkih pekli palačinke, obiskali šolsko knjižnico in izvedli branje v nadaljevanjih, v telovadnici izpeljali sodelovalne igre, organizirali različne moštvene in družabne igre, kot zaključek pa nas v naslednjem tednu čaka še obisk v X centru, kjer bomo izdelovali padala in se učili o gravitaciji. Ta teden smo se vsekakor skupaj imeli zelo dobro!

Aktiv podaljšanega bivanja 4. in 5. razredov