Sedež: (05) 335 81 00, POŠ Ledine: (05) 333 29 83 o-ms.ng@guest.arnes.si

Pogovorne ure

Starši sproti spremljate učni uspeh in napredek otroka na pogovornih urah in roditeljskih sestankih. Prosimo, da vašo udeležbo na pogovornih urah najavite razredniku, kar bo pripomoglo k učinkovitejši izpeljavi pogovornih ur.

Razpored pogovornih ur za šolsko leto 2021/22.

MATIČNA ŠOLA

UčiteljKdaj – DopoldanskeKje – DopoldanskeKje – Popoldanske
Marina Rabzeljpon., 6. šolska uraTJA 1TJA 1
Katjuša Batičpon., 5. šolska uraGEOZGO
Mateja Jarc Mickovskisre., 2. šolska urakabinet SLJ-TJA
Kaja Gomiščekpet., 3. šolska uraLUNG – kabinet
Tanja Čuturapon., 2. šolska uraGEOGEO
Hermina Ličenpon., 3. šolska urakabinet FIZFIZ
Tanja Kogojsre., 3. šolska urakabinet FIZkabinet FIZ
Tatjana Boscarolsre., 3. šolska urakabinet MATMAT
Onorina Milosttor., 5. šolska uraLUNG – kabinet
Valentina Volktor., 3. šolska uraLUNG – kabinet
Petra Brankovičpet., 6. šolska urakabinet MATMAT 3
Jasmina Mikuličpon., 4. šolska uraSLJ 3SLJ 3
Mirjam Florijančičsre., 4. šolska urakabinet SLJ
Martina Bratužpon., 3. šolska urakabinet BIO-KEMkabinet BIO-KEM
Jože Štrukeljtor., 5. šolska uraMAT 2
Darja Kaščektor., ob 14:00KEM
Laura Ozebeksre., 3. šolska uraSLO 1
Nina Rogeljapon., 4. šolska uraSLJ 3
Špela Šušanjpon., 5. šolska uraDKE
Alenka Čelikčet., 4 šolska uraSLJ 3kabinet SLJ
Mojca Kuharpet., 3. šolska uraTJA 1TJA 2
Teja Žerjalčet., 4 šolska urakabinet MAT-FIZ
Aleš Bremecsre., 0 šolska urakabinet ŠPOkabinet ŠPO
Neža Markočičtor., 2. šolska uraSLJ 1po dogovoru
Maja Mačekčet., 4 šolska urakabinet SLJpo dogovoru
Aneja Przybylski Ličentor., 4. šolska uraZGOpo dogovoru
Tanja Batistič Poljšaktor., 6. šolska urakabinet SLJ
Barbara Markič Gerbecpet., 4. šolska uraSLJ 1SLJ 1
Suzana Harejpon., 3. šolska uragovorilnicagovorilnica
Anja Pericsre., 6. šolska uraTJA 2
Andrej Minkužpon., 3. šolska uraTJA 2
Eleonora Ipavec Šaverčet., 4 šolska uraFIZ
Vasja Zajcpon., 2. šolska urakabinet ŠPO
Peter Figeljpon., 4. šolska urakabinet ŠPO
Leon Schillingtor., 2. šolska urakabinet SLJ
Mirjam Vugator., 2. šolska uraLUNG – kabinet
Jaka Minkužsre., 5. šolska uragovorilnica
Mojca Klinecsre., 5. šolska urapisarna POM.

OŠ LEDINE

UčiteljKdaj
Ljubinka Popovićsreda, 5. šolska ura
Elizabeta Humarponedeljek , 5. šolska ura
Tanja Gulintorek, 4. šolska ura
Irena Pucponedeljek  , 5. šolska ura
Anja Prinčičtorek, 6. šolska ura
Magda Fajdigačetrtek, 5. šolska ura
Tina Rajkosreda, 2. šolska ura
Sonja Abramičponedeljek, 6. šolska ura
Žanet Pavlicatorek, 4. šolska ura
Teheira L. Boltersteinčetrtek, 3. šolska ura
Anika Preslčetrtek, 3. šolska ura
Neva Polanctorek , 4. šolska ura
Laura Debeljakčetrtek, 4. šolska ura
Florjana Podgornikponedeljek, 5. šolska ura
Janja Kapeljtorek, 5. šolska ura
Barbara Koncutponedeljek, 5. šolska ura
Danjela Šinigojponedeljek, 5. šolska ura
Tina Jarcčetrtek, 5. šolska ura
Keli Pintarponedeljek, 3. šolska ura
Polona Križajtorek , 5. šolska ura
Martina Fabčičpetek, 5. šolska ura
Mateja Bavčarčetrtek, 4. šolska ura
Monika ž. Kokoravecsreda, 2. šolska ura
Nadja Živecsreda, 4. šolska ura
Suzana Pertovtsreda, 4. šolska ura
Nejka Podplatanponedeljek, 4. šolska ura
Jana F. Bremectorek, 3. šolska ura
Iris Mohoriččetrtek, 3. šolska ura
Jasna Černicčetrtek, 3. šolska ura
Ivo Devetakčetrtek, 5. šolsko uro
Dostopnost