Sedež: (05) 335 81 00, POŠ Ledine: (05) 333 29 83 o-ms.ng@guest.arnes.si

Pogovorne ure

Starši sproti spremljate učni uspeh in napredek otroka na pogovornih urah in roditeljskih sestankih. Prosimo, da vašo udeležbo na pogovornih urah najavite razredniku, kar bo pripomoglo k učinkovitejši izpeljavi pogovornih ur.

Razpored pogovornih ur za šolsko leto 2022/23.

Popoldanske pogovorne ure: 

Popoldan od 16. do 17. urePopoldan od 16. do 17. ure
MATIČNA ŠOLA PODRUŽNICA LEDINE
11. oktober 2022 4. oktober 2022
15. november 2022 8. november 2022
13. december 2022 6. december 2022
11. januar 2023 10. januar 2023
14. februar 2023 14. februar 2023
14. marec 2023 7. marec 2023
11. april 2023 4. april 2023
16. maj 2023 9. maj 2023

Dopoldanske pogovorne ure: 

DOPOLDAN Enkrat tedensko  od oktobra 2022 dalje. Urnik bo objavljen v septembru.DOPOLDAN Enkrat tedensko  od oktobra 2022 dalje. Urnik bo objavljen v septembru.

MATIČNA ŠOLA

MATIČNA ŠOLA – 2. in 3. triletje  

Učitelji razredniki; 4. in 5. razred 

OddelekUčiteljKdaj – dopoldanskeKje – dopoldanskeKje – popoldanske
4. a Iris Mohoriččet., 3. šolska urakabinet TIT4. a
4. b Jana Filej Bremecpon., 4. šolska urakabinet TIT4. b
5. a Valentina Volktor., 2. šolska uraGOS5. a
5. b Teja Žerjaltor., 3. šolska ura5. b
5. c Kaja Gomiščekpet., 4. šolska uraMME5. c
5. d Onorina Milostpon., 3. šolska ura5. d5. d

Učitelji, ki še poučujejo v 4. in 5. razredu 

OddelekUčiteljKdaj – dopoldanskeKje – dopoldanskeKje – popoldanske
4., 5. r Aneja Przybylski Ličen TJApon., 2. šolska ura MMEMME
4. r Jasna Černic N1Itor., 5. šolska ura MMEGOS
5. r Mojca Kuhar, N2Ičet., 4. šolska uraTJA 38. b
5. r Aleš Bremec, ŠPOpon., 5. šolska urakabinet ŠPO 1kabinet ŠPO 1

MATIČNA ŠOLA – Podaljšano bivanje 

OddelekUčiteljKdaj – dopoldanskeKje – dopoldanskeKje – popoldanske
4. a Jana Sušanjpon., 5. šolska uraMME
4. b Jasna Černictor., 5. šolska uraMME
5. a Aneja Przybylski Ličenpon., 2. šolska uraMME
5. b Tarin Turk Cinkpon., 5. šolska uraGOS
5. c Laura Ozebek 
5. d Mirjam Vuga čet., 1. šolska uraGOS

MATIČNA ŠOLA – Predmetna stopnja; učitelji razredniki

OddelekUčiteljKdaj – dopoldanskeKje – dopoldanskeKje – popoldanske
6. a Špela Sušanj; SLJ, IPpon., 2. šolska ura GOSSLJ 2
6. b Tanja Kogoj; MAT, FIZ, IPčet., 6. šolska uraMAT 3MAT 3
6. c Martina Bratuž; NAR, GOS, IPtor., 5. šolska urakabinet KEMNAR
6. d Jasna Besednjak; BIO, NAR, GOS, IPtor., 3. šolska urakabinet BIO-KEMBIO
7. a Tatjana Boscarol; MATčet., 5. šolska urakabinet MATMAT 1
7. b Jasmina Mikulić; TJAsre., 3. šolska urapisarna PEDAG.TJA 1
7. c Barbara Markič Gerbec; SLJčet., 4. šolska urakabinet SLJSLJ 3
7. d Peter Figelj; ŠPO, IPtor., 1. šolska urakabinet ŠPO 1SLJ
8. a Marina Rabzelj; TJApon., 6. šolska uraTJA 2TJA 2
8. b Mojca Kuhar; TJA, NIP, IPčet., 4. šolska uraTJA 38. b
8. c Hermina Ličen; MAT, FIZtor., 4. šolska urakabinet FIZkabinet FIZ
8. d Tanja Čutura; ZGO, GEO, IPsre., 2. šolska urapisarna PEDAG.GEO

OddelekUčiteljKdaj – dopoldanskeKje – dopoldanskeKje – popoldanske
9. a Katjuša Batič; ZGO, IPpon., 3. šolska uraZGOZGO
9. b Jože Štrukelj; TIT, FIZ, IPsre., 3. šolska uraTIT 2TIT 2
9. c Ana Kašček Bučinel; ŠPO, IPčet., 4. šolska urakabinet KEM
9. d Vasja Zajc; ŠPO, IPpon., 2. šolska urakabinet ŠPO 3kabinet ŠPO 3

Predmetna stopnja – učitelji nerazredniki

UčiteljKdaj – dopoldanskeKje – dopoldanskeKje – popoldanske
Mojca Klinec; BIOpisarna POM.pisarna POM.
Alenka Čelik; SLJtor., 1 šolska uraSLJ 1SLJ 1
Eleonora Ipavec Šaver; GUMpet., 3. šolska uraGUMGUM
Laura Ozebek; GOS, IP
Tanja Batistič Poljšak; LUM, IPpon., 3. šolska uraLUMLUM
Suzana Harej; MAT, IPčet., 4. šolska uragovorilnicagovorilnica
Aleš Bremec; ŠPOpon., 5. šolska urakabinet ŠPO 1 kabinet ŠPO 1 
Maja Maček; SLJsre., 5. šolska urakabinet SLJkabinet SLJ
Andrej Minkuž; TIT, LUM, IPpet., 1. šolska uraTIT 1TIT 1
Mateja Jarc Mickovski; TJAtor., 4. šolska urakabinet ŠPO
Nina Rogelja; SLJsre., 4. šolska urapisarna PEDAG.kabinet SLJ
Petra Brankovič; MAT, TIT, IPpet., 2. šolska urakabinet MATMAT 2
Darja Kašček; KEM, GOS, IPsre., 2. šolska uraKEMkabinet BIO-KEM
Jasna Fornazarič; ZGOpon., 3. šolska uraMMEMME
Maja Bulgin; MAT, FIZtor., 6. šolska urakabinet MATkabinet MAT
Neža Markočič; DKEpon., 4. šolska uraRAČRAČ
Alenka Krapež ; laborantka
Karmen Plesničarsre., 2. šolska urastrokovna knj.strokovna knj.

OŠ LEDINE

UčiteljKdaj
Ljubinka Popovićsreda, 5. šolska ura
Elizabeta Humarponedeljek , 5. šolska ura
Tanja Gulintorek, 4. šolska ura
Irena Pucponedeljek  , 5. šolska ura
Anja Prinčičtorek, 6. šolska ura
Magda Fajdigačetrtek, 5. šolska ura
Tina Rajkosreda, 2. šolska ura
Sonja Abramičponedeljek, 6. šolska ura
Žanet Pavlicatorek, 4. šolska ura
Teheira L. Boltersteinčetrtek, 3. šolska ura
Anika Preslčetrtek, 3. šolska ura
Neva Polanctorek , 4. šolska ura
Laura Debeljakčetrtek, 4. šolska ura
Florjana Podgornikponedeljek, 5. šolska ura
Janja Kapeljtorek, 5. šolska ura
Barbara Koncutponedeljek, 5. šolska ura
Danjela Šinigojponedeljek, 5. šolska ura
Tina Jarcčetrtek, 5. šolska ura
Keli Pintarponedeljek, 3. šolska ura
Polona Križajtorek , 5. šolska ura
Martina Fabčičpetek, 5. šolska ura
Mateja Bavčarčetrtek, 4. šolska ura
Monika ž. Kokoravecsreda, 2. šolska ura
Nadja Živecsreda, 4. šolska ura
Suzana Pertovtsreda, 4. šolska ura
Nejka Podplatanponedeljek, 4. šolska ura
Ivo Devetakčetrtek, 5. šolsko uro
Dostopnost